Damlar Dizel
33
Yeni Sanayi Sitesi E-2 Blok No:105 Merkez,34100
+90 (488) 218 00 83Common Rail, tutuculu püskürtme veya ortak boru anlamına gelen, dizel motorlarda kullanılan bir yakıt enjeksiyon sistemidir. Diğer enjeksiyon sistemlerinin aksine, Common Rail teknolojisinde basınç üretimi ve enjeksiyon birbirinden ayrı. Ayrı bir yüksek basınç pompası yakıt hattını sürekli olarak yakıtla besliyor. Diğer dizel doğrudan sistemleri her püskürtme işlemi için yüksek yakıt basıncını her defasında yeniden biriktirmek zorunda kalırken, Common Rail Sistemi düşük motor devirlerinde bile uygun basınçlı yakıtı daima hazır bulunduruyor.

Üstelik, Common Rail teknolojisi her çalışma döngüsü başına çoklu püskürtme sağlıyor olmasından ötürü de klasik sistemlerden ayrılır. Bu döngü, sessiz çalışma için ön püskürtme (pilot enjeksiyon), ideal güç konuşlandırması için ana püskürtme, düşük emisyonlar için ise ikincil püskürtme şeklinde üçe ayrılır. Yakıt enjeksiyon memelerine basınçlı kısa hatlar aracılığıyla ulaşır.

Püskürtme basıncı ne kadar yüksekse, enjeksiyon sistemi de yakıtı o kadar ince bir şekilde püskürtebilir ve böylelikle daha da verimli bir yanma sağlayabilir.
Damlar Dizel ilkeli, kararlı ve prensiplerine bağlı bir işletme olarak sizlere zorluklara meydan okuyarak hizmet vermeye devam edecektir. Modern teknolojinin getirdiği imkanları kullanarak en güzeli, en estetiği, en modern hizmeti sunma gayreti içindeyiz.
9389Ziyaretçi
 • Yetkili Eyüp DAMLAR
 • Adres Yeni Sanayi Sitesi E-2 Blok No:105 - Merkez
 • Telefon +90 (488) 218 00 83
 • Telefon ( 2 ) +90 (544) 762 70 18
 • Fax +90 (488) 218 00 23
 • Özel Sitesi http://damlardizel.batmanport.com
 • Web Sitesihttp://damlardizel.Batmanport.com
 • E-Postadamlardizelbatman@hotmail.com
 • Sayın yetkili, bilgilerinizin herkes tarafından görüntülenebilmesi için
  lütfen aşağıdaki butona tıklayınız.
  SAYFANIZI HEMEN AKTİFLEŞTİRMEK İÇİN TIKLAYIN
 • Kredi Kartı Geçerli
 • Açılış/Kapanış08:00 - 19:00
Nerede? Nasıl Gidilir?
Büyüt

Bosch Cars Servisi yanı

İletişim Formu
Common Rail, tutuculu püskürtme veya ortak boru anlamına gelen, dizel motorlarda kullanılan bir yakıt enjeksiyon sistemidir. Diğer enjeksiyon sistemlerinin aksine, Common Rail teknolojisinde basınç üretimi ve enjeksiyon birbirinden ayrı. Ayrı bir yüksek basınç pompası yakıt hattını sürekli olarak yakıtla besliyor. Diğer dizel doğrudan sistemleri her püskürtme işlemi için yüksek yakıt basıncını her defasında yeniden biriktirmek zorunda kalırken, Common Rail Sistemi düşük motor devirlerinde bile uygun basınçlı yakıtı daima hazır bulunduruyor.Üstelik, Common Rail teknolojisi her çalışma döngüsü başına çoklu püskürtme sağlıyor olmasından ötürü de klasik sistemlerden ayrılır. Bu döngü, sessiz çalışma için ön püskürtme (pilot enjeksiyon), ideal güç konuşlandırması için ana püskürtme, düşük emisyonlar için ise ikincil püskürtme şeklinde üçe ayrılır. Yakıt enjeksiyon memelerine basınçlı kısa hatlar aracılığıyla ulaşır.Püskürtme basıncı ne kadar yüksekse, enjeksiyon sistemi de yakıtı o kadar ince bir şekilde püskürtebilir ve böylelikle daha da verimli bir yanma sağlayabilir.

Damlar Dizel ilkeli, kararlı ve prensiplerine bağlı bir işletme olarak sizlere zorluklara meydan okuyarak hizmet vermeye devam edecektir. Modern teknolojinin getirdiği imkanları kullanarak en güzeli, en estetiği, en modern hizmeti sunma gayreti içindeyiz.

Firmanızı Ekleyin

Batmanport.com içerisinde 18 ana kategori 226 alt kategoride 111 firma yer almaktadır.