Doğan Saatçilik
285
Meydan Mah. Gülistan Cad. No:33/10Merkez,34100
+90(488) 214 30 211994 yılında batman'da hizmete giren doğan saatçilik, kaliteli hizmet anlayışıyla müşterilerin tüm beklentilerine cevap verebilmenin haklı gururunu yaşamaktadır. Misyonumuz; saat tüketicisine kaliteli ve zengin çeşitli, dünya saat markalarını sunmak, satış sonrası servislerimizle güvenilir ve kaliteli tamir ve yedek parça hizmeti vermek, en güncel saat modellerini zamanı yakalayarak tüketicinin beğenisine getirmek, yurt dışındaki önemli saat mağaza zincirleri gibi yaygın ve aranan bir marka olmak, türk saat sektörünün profesyonelleşmesine öncülük etmek. Vizyonumuz; tecrübe, bilgi, dürüstlük, teknoloji, dünya markaları, eğitimli mağaza personeli, güvenilir satış sonrası servisi.
17683Ziyaretçi
  • Kredi Kartı Geçerli
  • Açılış/Kapanış08:30 - 21:00
  • Servis Saatleri08:30 - 21:00
  • Servis Yerleri Batman Ve İlçeleri
Nerede? Nasıl Gidilir?
Büyüt

Gülistan Caddesinde

İletişim Formu
1994 yılında batman'da hizmete giren doğan saatçilik, kaliteli hizmet anlayışıyla müşterilerin tüm beklentilerine cevap verebilmenin haklı gururunu yaşamaktadır.

Misyonumuz; saat tüketicisine kaliteli ve zengin çeşitli, dünya saat markalarını sunmak, satış sonrası servislerimizle güvenilir ve kaliteli tamir ve yedek parça hizmeti vermek, en güncel saat modellerini zamanı yakalayarak tüketicinin beğenisine getirmek, yurt dışındaki önemli saat mağaza zincirleri gibi yaygın ve aranan bir marka olmak, türk saat sektörünün profesyonelleşmesine öncülük etmek.

Vizyonumuz; tecrübe, bilgi, dürüstlük, teknoloji, dünya markaları, eğitimli mağaza personeli, güvenilir satış sonrası servisi.
Firmanızı Ekleyin

Batmanport.com içerisinde 18 ana kategori 226 alt kategoride 111 firma yer almaktadır.