Halim Turizm
224
Kültür Mah. Adalet Cad. Kız Meslek Lisesi YanıMerkez,34100
+90(488) 213 97 571990 yılında Batman'da kurulan Halim Turizm San. Tic. Ltd. Şti. kuruluşundan bugüne seçkin şirketlere personel taşımacılığında vermiş olduğu hizmet ve kalite anlayışıyla daima prestijini korumuş ve büyümesini sürdürmüştür. İçinde bulunduğumuz 21. yüzyılda hızla gelişen teknolojinin ve günümüzün gereksinimi olan yenilik ve kalitenin bilincinde olan firmamız, yatırımlarını daha da hızlandırarak gerekli entegrasyonları bünyesinde toplayıp, farklı sektörlerde de müşterilerine hizmet vermeyi amaç edinmiştir. Halim Turizm İnşaat Taşımacılık Temizlik San. Tic. Ltd. Şti. Personel ve öğrenci taşımacılığındaki yılların deneyim, bilgi ve birikimini "“Hizmette Sınırsızlığı Yaşayın"” sloganıyla hizmet ağını sürekli genişletmiştir. Daima müşteri memnuniyetini ön planda tutan şirketimiz bu hizmetleri sunmaktan kıvanç duymaktadır. 2010 Yılı İl Okulları Ve Resmi dairelere Yapılan Servisler: 25 Araç, 25 Şoför, 8 Hostes, 1 Rehber Öğretmen, Kültür İlköğretim Okulu, Zübeyde Hanım İlköğretim Okulu, Atatürk İlköğretim Okulu, Fatih İlköğretim Okulu, İMKB Merkez İlköğretim Okulu, Emin Şimşek İlköğretim Okulu, Bağımsız Anaokulu, Kültür Kreş, Anadolu Lisesi, Ziya Gökalp Anadolu Lisesi, Türk Telekom Anadolu Lisesi, Mehmet Akif Ersoy Anadolu Lisesi, Milli Piyango Anadolu Lisesi, Fen Lisesi, Mevlana Anadolu Lisesi, Batman Milli Eğitim Müdürlüğü Personel Taşımacılığı, Tedaş Personel Taşımacılığı, Tüpraş Personel Taşımacılığı, PTT Kago Taşımacılık, Tarım İl Müdürlüğü Personel Taşımacılığı, TPAO Güvenlik Servisi, Havaalanı Personel Taşımacılığı, Batman Ağız Diş Hastanesi Personel Taşımacılığı
21285Ziyaretçi
 • Yetkili Halim ARBURŞU
 • Adres Kültür Mah. Adalet Cad. Kız Meslek Lisesi Yanı - Merkez
 • Telefon +90(488) 213 97 57
 • Fax +90(488) 213 97 44
 • Özel Sitesi http://halimturizm.batmanport.com
 • Web Sitesihttp://halimturizm.Batmanport.com
 • E-Postahalimturizm72@hotmail.com
 • Sayın yetkili, bilgilerinizin herkes tarafından görüntülenebilmesi için
  lütfen aşağıdaki butona tıklayınız.
  SAYFANIZI HEMEN AKTİFLEŞTİRMEK İÇİN TIKLAYIN
 • Kredi Kartı Geçerli
 • Açılış/Kapanış05:30 - 24:00
 • Servis Saatleri05:30 - 24:00
 • Servis Yerleri Tüm Batman
Nerede? Nasıl Gidilir?
Büyüt

Kız Meslek Yanı Süper FM altı

İletişim Formu
1990 yılında Batman'da kurulan Halim Turizm San. Tic. Ltd. Şti. kuruluşundan bugüne seçkin şirketlere personel taşımacılığında vermiş olduğu hizmet ve kalite anlayışıyla daima prestijini korumuş ve büyümesini sürdürmüştür.

İçinde bulunduğumuz 21. yüzyılda hızla gelişen teknolojinin ve günümüzün gereksinimi olan yenilik ve kalitenin bilincinde olan firmamız, yatırımlarını daha da hızlandırarak gerekli entegrasyonları bünyesinde toplayıp, farklı sektörlerde de müşterilerine hizmet vermeyi amaç edinmiştir.

Halim Turizm İnşaat Taşımacılık Temizlik San. Tic. Ltd. Şti. Personel ve öğrenci taşımacılığındaki yılların deneyim, bilgi ve birikimini "“Hizmette Sınırsızlığı Yaşayın"” sloganıyla hizmet ağını sürekli genişletmiştir. Daima müşteri memnuniyetini ön planda tutan şirketimiz bu hizmetleri sunmaktan kıvanç duymaktadır.2010 Yılı İl Okulları Ve Resmi dairelere Yapılan Servisler:

25 Araç, 25 Şoför, 8 Hostes, 1 Rehber Öğretmen, Kültür İlköğretim Okulu, Zübeyde Hanım İlköğretim Okulu, Atatürk İlköğretim Okulu, Fatih İlköğretim Okulu, İMKB Merkez İlköğretim Okulu, Emin Şimşek İlköğretim Okulu, Bağımsız Anaokulu, Kültür Kreş, Anadolu Lisesi, Ziya Gökalp Anadolu Lisesi, Türk Telekom Anadolu Lisesi, Mehmet Akif Ersoy Anadolu Lisesi, Milli Piyango Anadolu Lisesi, Fen Lisesi, Mevlana Anadolu Lisesi, Batman Milli Eğitim Müdürlüğü Personel Taşımacılığı, Tedaş Personel Taşımacılığı, Tüpraş Personel Taşımacılığı, PTT Kago Taşımacılık, Tarım İl Müdürlüğü Personel Taşımacılığı, TPAO Güvenlik Servisi, Havaalanı Personel Taşımacılığı, Batman Ağız Diş Hastanesi Personel Taşımacılığı
Firmanızı Ekleyin

Batmanport.com içerisinde 18 ana kategori 226 alt kategoride 110 firma yer almaktadır.