İzgi Makina Kamyon Ve Tır Pazarı

http://izgioto.Batmanport.com
İzgi Makina Kamyon Ve Tır Pazarı
25
Pazaryeri Mah. Yeni Galericiler Sitesi YanıMerkez,34100
+90 (488) 212 59 621980 yılından beri hizmet veren firmamız inşaat makinaları sektöründe faaliyet göstermektedir. Çeşitli markalarda (Mercedes, Iex, Bmc, Man, Dodge, Volvo, Komatsu, Hitachi, Hyundai, CAT, Ammanu, Bomak, Icb, Hidromek, Beko, Daewoo"…) kamyon tır ve iş markalarının satış ve satış sonrası hizmetlerini sürdürmekteyiz. 32 yıllık iş hayatı tecrübesi üzerine kurulmuş, otomotiv, inşaat ve iş makinaları konusunda çalışan bir grubun kamyon tır ve iş makinaları kısmını teşkil eden bir şirkettir.

1980 yılından beri hizmet veren firmamız inşaat makinaları sektöründe faaliyet göstermektedir. Çeşitli markalarda (Mercedes, Iex, Bmc, Man, Dodge, Volvo, Komatsu, Hitachi, Hyundai, CAT, Ammanu, Bomak, Icb, Hidromek, Beko, Daewoo"…) kamyon tır ve iş markalarının satış ve satış sonrası hizmetlerini sürdürmekteyiz. 32 yıllık iş hayatı tecrübesi üzerine kurulmuş, otomotiv, inşaat ve iş makinaları konusunda çalışan bir grubun kamyon tır ve iş makinaları kısmını teşkil eden bir şirkettir.
12986Ziyaretçi
 • Yetkili Metin İZGİ
 • Adres Pazaryeri Mah. Yeni Galericiler Sitesi Yanı - Merkez
 • Telefon +90 (488) 212 59 62
 • Telefon ( 2 ) +90 (530) 430 72 72
 • Fax +90 (488) 212 59 62
 • Özel Sitesi http://www.izgioto.com
 • Web Sitesihttp://izgioto.Batmanport.com
 • E-Postaizgi72@hotmail.com
 • Sayın yetkili, bilgilerinizin herkes tarafından görüntülenebilmesi için
  lütfen aşağıdaki butona tıklayınız.
  SAYFANIZI HEMEN AKTİFLEŞTİRMEK İÇİN TIKLAYIN
 • Kredi Kartı Geçerli
 • Açılış/Kapanış08:00 - 20:00
Nerede? Nasıl Gidilir?
Büyüt

Diyarbakır Yolu Üzeri Demir Petrol Karşısı

İletişim Formu
1980 yılından beri hizmet veren firmamız inşaat makinaları sektöründe faaliyet göstermektedir. Çeşitli markalarda (Mercedes, Iex, Bmc, Man, Dodge, Volvo, Komatsu, Hitachi, Hyundai, CAT, Ammanu, Bomak, Icb, Hidromek, Beko, Daewoo"…) kamyon tır ve iş markalarının satış ve satış sonrası hizmetlerini sürdürmekteyiz. 32 yıllık iş hayatı tecrübesi üzerine kurulmuş, otomotiv, inşaat ve iş makinaları konusunda çalışan bir grubun kamyon tır ve iş makinaları kısmını teşkil eden bir şirkettir.1980 yılından beri hizmet veren firmamız inşaat makinaları sektöründe faaliyet göstermektedir. Çeşitli markalarda (Mercedes, Iex, Bmc, Man, Dodge, Volvo, Komatsu, Hitachi, Hyundai, CAT, Ammanu, Bomak, Icb, Hidromek, Beko, Daewoo"…) kamyon tır ve iş markalarının satış ve satış sonrası hizmetlerini sürdürmekteyiz. 32 yıllık iş hayatı tecrübesi üzerine kurulmuş, otomotiv, inşaat ve iş makinaları konusunda çalışan bir grubun kamyon tır ve iş makinaları kısmını teşkil eden bir şirkettir.
Firmanızı Ekleyin

Batmanport.com içerisinde 18 ana kategori 226 alt kategoride 111 firma yer almaktadır.