Man Gayrimenkul
15
Gültepe Mah.Merkez,34100
+90(488) 222 22 22Misyonumuz: 2013 yılında hayata geçen gayrimenkul genç ve araştırmacı kadrosuyla kısa sürede batman'ın aranılan ismi haline gelmiştir. Satış danışmanlığında ve idari kadrolarında uzman personellerimizin yer aldığı arman gayrimenkul, ev, işyeri, arsa & gayrimenkul ve araç alım satımı konularında sizlere yardımcı olmak ve daha kaliteli hizmet verebilmek amacıyla kurulmuştur. İş yönetiminde kaliteyi, insani ilişkileri ve güven duygusunu ön planda tutmayı başarmış ve müşteri memnuniyetini kayıtsız şartsız oluşturmayı amaç edinmiştir. Vizyonumuz: emlak ofislerinin ilk tercihi olmak: sınırsız ve detaylı portföy yayınlama imkanı ile bilinçli ve alım gücü yüksek hedef kitleye ulaşma olanağı emlak ofisleri ile işbirliğimizin temelidir.
6590Ziyaretçi
  • Açılış/Kapanış08:00 - 21:00
  • Servis Saatleri08:00 - 21:00
  • Servis Yerleri Güneydoğu Anadolu Bölgesi
Nerede? Nasıl Gidilir?
Büyüt

Şehpa karşısında.

İletişim Formu
Misyonumuz: 2013 yılında hayata geçen gayrimenkul genç ve araştırmacı kadrosuyla kısa sürede batman'ın aranılan ismi haline gelmiştir. Satış danışmanlığında ve idari kadrolarında uzman personellerimizin yer aldığı arman gayrimenkul, ev, işyeri, arsa & gayrimenkul ve araç alım satımı konularında sizlere yardımcı olmak ve daha kaliteli hizmet verebilmek amacıyla kurulmuştur. İş yönetiminde kaliteyi, insani ilişkileri ve güven duygusunu ön planda tutmayı başarmış ve müşteri memnuniyetini kayıtsız şartsız oluşturmayı amaç edinmiştir.
Vizyonumuz: emlak ofislerinin ilk tercihi olmak: sınırsız ve detaylı portföy yayınlama imkanı ile bilinçli ve alım gücü yüksek hedef kitleye ulaşma olanağı emlak ofisleri ile işbirliğimizin temelidir.
Firmanızı Ekleyin

Batmanport.com içerisinde 18 ana kategori 226 alt kategoride 111 firma yer almaktadır.